خانه چاپ و گرافيك

dragged border

درباره وبلاگ

dragged border
dragged border

آشنایی با چاپ دیچیتال

چرا چاپ دیجیتال؟

چاپ دیجیتال با ورود به صنعت چاپ، انواع خدمات چاپی را دگرگون کرد و با کیفیت فوق العاده و زمان چاپ بی رقیب چاپ افست را به حاشیه راند. دیگر لازم نیست حتما با تیراژ بالا چاپ کنید، لازم نیست برای دیدن اشکالات چاپی تا تمام شدن کل کار صبر کنید و دیگر لازم نیست یک هفته برای انجام کارتان منتظر بمانید. با چاپ دیجیتال می توانید یک عدد از برگه خود را چاپ کنید، کیفیت آن را مشاهده کنید، در صورت وجود اشکال آن را برطرف کنید سپس هر تعداد که خواستید را دوباره چاپ کنید و همه این مراحل در کمتر از ۲ ساعت قابل انجام است. چاپ دیجیتال یعنی یک چاپ با کیفیت، فوری و مدرن.

چاپ دیجیتال در این مجموعه در ابعاد مختلف A۴ ، A۵ ، A۳ و SRA۳ انجام می شود. برای چاپ در ابعاد بزرگ تر می توانید از صفحه چاپ پلات بازدید نمایید که چاپی با عرض بالای برای پروژه های چاپی عریض مانند پوستر و بنر است.

چاپ فوری

وقتی صحبت از چاپ فوری در صنعت چاپ می شود، کل فرایند چاپ و پوشش چاپ و برش بایستی بسیار سریع بوده و در کمتر از چند ساعت انجام شود. بعنوان مثال نمایشگاهی در پیش رو دارید و در شب قبل متوجه می شوید پوستر و تراکت برای پخش و تبلیغات داخل نمایشگاه ندارید، یا کاتالوگ محصولات شما ناقص است. یا جلسه ای فوری پیش می آید و می خواهید تا چند ساعت آینده در آن شرکت کنید و کارت ویزیت خود را به همکاران خود ارائه دهید. در اینجاست که ضرورت چاپ فوری بیش از همیشه خود را نشان می دهد.

با این حال چاپ فوری به دلیل نام فوری ای که با خود به همراه دارد از نظر بسیاری از افراد چاپی با کیفیت معمولی و فقط مناسب موارد خاص و ضروری است اما درست در همین جاست که چاپ دیجیتال با کیفیت فوق العاده خود وارد میدان می شود و هر ذهنیت منفی ای که از چاپ فوری در ذهن دارید را از بین می برد. ترکیب کیفیت بالای چاپ افست با امکان چاپ تیراژ پایین و سرعت چاپ بسیار بالا یعنی آینده صنعت چاپ.

(0) نظر بیشتر
X